#
Image
Witaj na naszej stronie.

Gry Wyśćigowe Do Pobrania

FlatOut h&m

Allegro › Gry › Komputerowe PC › Wyścigi


FLATOUT

FlatOut to jedna z najbardziej spektakularnych gier wyścigowych jakie kiedykolwiek powstały! Przeżyj najlepszą jazdę twojego życia na 45 torach w jednym z 16 w pełni modyfikowalnym samochodom.

FlatOut wykorzystuje własny, unikatowy system fizyki, który ustanowi nowy standard gier wyścigowych. Płoty łamią się, bandy z opon wypryskują w powietrzem zbiorniki z wodą i beczki koziołkują i wpadają na inne samochody. Za każdym razem kiedy utracisz kontrolę poczujesz ciężar samochodu, gdy ten uderzy i zniszczy szopę lub wpadnie na samochody znajdujące się przed tobą, każdy pojazd ma 40 w pełni deformowanych stref, więc z pewnością posypią się skry!

Wszystko co zniszczysz lub zmienisz pozostanie na torze, powodując, że wyścig stanie się jeszcze bardziej ekscytujący, a rzeź osiągnie niewyobrażalny poziom! Połamane płoty, toczące się oderwane opony, nawet pogięte części samochodów poniewierają się po trasie, przez co każde okrążenie jest inne.

Tryb mistrzostw pochłonie każdego gracza na wiele miesięcy dzięki różnorodności wyścigów, mini-gier i najokrutniejszym arenom destrukcji jakie można sobie tylko wyobrazić. A to nie wszystko. Opcje gry wieloosobowej czynią zabawę jeszcze bardziej zróżnicowaną. Stań w szranki z rodzeństwem, kolegami lub najlepszymi graczami z całego świata i weź udział w najbardziej realistycznych wyścigach w historii!

Cechy:
  • 16 różnych samochodów, które można dowolnie modyfikować.

  • W pełni realistyczny model uszkodzeń samochodu mający wpływ na jego możliwości jezdne.
  • Niezwykle realistyczny system niszczenia scenerii; ponad 3000 obiektów, które można znisczyć na każdej trasie!

  • Model fizyki, sprawiający, że każdy samochód zachowuje się niezwykle realistycznie.

  • Fizyka kierowcy "Rag Doll" odzwierciedla zachowanie ciała kierowcy przy każdym zderzeniu!
  • 36 tras do opanowania, w 5 różnych klimatach, w tym lasy, śnieżne pustkowia i tradycyjne tory wyścigowe.

  • 6 dodatkowych imprez sportowych "Rag Doll" do odblokowania.

  • 3 Areny Destrukcji dla największych rzeźników.

  • 3 dodatkowe błotniste tory.

  • Maksymalnie ośmiu graczy może zmierzyć się w sieci lokalnej.


RECENZJE PRASY:
GERY.PL
http://gry.gery.pl/pc/flatout/recenzja,t2.html
"W gąszczu wyścigowych produkcji nie sposób znaleźć dzisiaj grę nieskazitelną. Przykładowo: wydany przed paroma tygodniami Need for Speed Carbon wywołuje nie lada kontrowersje, a stojące po stronie opozycji Test Drive Unlimited ma spore problemy z dotarciem do odbiorców, którzy przyzwyczaili się już do znanej marki Electronic Arts. Wydaje się, że okres świąteczny wiązać się będzie tylko z odgrzewanymi kotletami, ewentualnie z debiutantami niegodnymi wzmianki. Może więc warto sięgnąć do przeszłości, do produktów, które dawno znikły już z pierwszych stron gazet, a jednocześnie nie odstraszają jeszcze swoim wyglądem i prymitywizmem? W poszukiwaniu dobrego wyjścia z sytuacji natrafiłem na pierwszą odsłonę FlatOuta. Niewiele się namyślając, zainstalowałem dawno zapomnianą pozycję. Po kilku dniach zabawy muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Dzieło Bugbear Entertainment nadal poraża swoją grywalnością."

NGGK
http://www.gry.gildia.pl/gry/flatout/recenzja
"Na sam koniec napiszę, że FlatOut jest grą, w którą trzeba zagrać. W dobie błyszczących lakierów NFS: U i Juiced, jest pozycją, która nie poraża wyglądem, ale za to powala na kolana pomysłami i grywalnością. Powala i długo nie pozwala się podnieść. Dawno tak dobrze się nie bawiłem w wyścigi samochodowe. Wskakujcie za kierownicę w FlatOut, bo naprawdę warto."

FRAZ.PC
http://www.frazpc.pl/artykuly/355/FlatOut
"Lata mijają, a żadna firma nie podjęła się wyprodukowania gry, która byłaby równie grywalna jak Destruction Derby, z wprowadzeniem licznych usprawnień godnych roku 2005. Na konsolach sytuacja jest o wiele lepsza, bowiem tam rządzi obecnie trzecia edycja fenomenalnego Burnout'a, nam natomiast przyjdzie sprawdzić jedyną rozsądną propozycję tego typu gry dla komputerów PC - FlatOut."

GRY.O2.PL
http://gry.o2.pl/recenzje/index.php?co=pokaz&id=231
"
FlatOut wkroczył bez szumnych zapowiedzi, bez rozgłosu, bez żadnego wsparcia ze strony reklamodawców. I właśnie za to FlatOut dostaje ode mnie ocenę 9,5. Nie dość, że to ścigałka prawie idealna, to jeszcze zrobiła taki przewrót na rynku, że teraz ciężko będzie konkurencji pozbierać się w, ekhm, kupę. No, a poza tym FlatOut jest pierwszą grą, w której trzeba uważać, aby podczas wyścigu kierowca nie wypadł przez przednią szybę."

GRY.WP.PL
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,25,6691#igbody
"Od czasów Destruction Derby najlepsza demolka na czterech kółkach. Dostarcza wyśmienitej zabawy, która jednak trwa stosunkowo krótko, kiedy to gra po prostu się kończy."

GRY-ONLINE.PL
"Kiedy kilka miesięcy temu przygotowywałem zapowiedź FlatOuta, mogłem jedynie spekulować na temat prawdopodobnej jakości gry czy ewentualnych podobieństw do cenionej na całym świecie (aczkolwiek ostatnio nieco zapomnianej) serii Destruction Derby. Teraz, po wielogodzinnych sesjach z finalną wersją gry, jestem w stanie stwierdzić, iż mamy do czynienia z niezwykle udaną próbą nawiązania do produkowanych przez Psygnosis ścigałek."

Zalecane wymagania sprzętowe:
Procesor: 1,5 GHz; RAM: 256 MB; Grafika 64MB; HDD: 1.1 GB; WINDOWS 98/ME/2000/XP

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 7 zł (list polecony piorytet + koperta) - w przypadku przelewu na konto. 
Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 13 zł (list polecony piorytet za pobraniem + koperta) - w przypadku pobrania pocztowego.

Po wygraniu aukcji prosze o informacje na maila jaką forme płatności wybrałeś.

Gra nowa, oryginalna, folia.

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Image